Nawigacja

Plan lekcji Świetlica

 

 

PLAN LEKCJI 2017/2018 

Obowiązuje od 12.02.2018r. 

 

Godz. lekcyjne

Punkt przedszkolny

„0”

Klasa I

Klasa II

Klasa III

PONIEDZIAŁEK

1

8:00 –  8:45

 

8:00 – 13:00

 

EW

EW

-----------------

2

8:55 – 9:40

Religia

EW

EW

EW

3

9:50 – 10:35

 

J. angielski

EW

EW

4

10:45 – 11:30

 

EW

J. angielski

EW

5

11:50 – 12:35

 

EW

EW

EW

6

12:45 – 13:30

 

------------

---------------

----------------

7

13:40 – 14:25

 

 

 

 

 

8

14:35 – 15:20

 

 

 

 

 

WTOREK

1

8:00 – 8:45

 

8:00 – 13:00

 

EW

EW

EW

2

8:55 – 9:40

 

Zaj. komputerowe

EW

EW

3

9:50 – 10:35

J. niemiecki

EW

Religia

Zaj. komputerowe

4

10:45 – 11:30

 

Religia

Zaj. komputerowe

J. niemiecki

5

11:50 – 12:35

 

EW

EW

Religia

6

12:45 – 13:30

 

------------------------

----------------

----------------

7

13:40 – 14:25

 

 

 

 

 

8

14:35 – 15:20

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

8:00 – 8:45

 

8:00 – 13:00

 

EW

EW

----------------

2

8:55 – 9:40

 

EW

EW

EW

3

9:50 – 10:35

 

EW

EW

EW

4

10:45 – 11:30

 

Religia

J. niemiecki

J. niemiecki

5

11:50 – 12:35

 

J. niemiecki

Religia

EW

6

12:45 – 13:30

 

------------------

----------------------

EW

7

13:40 – 14:25

 

 

 

 

 

8

14:35 – 15:20

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

8:00 – 8:45

 

8:00 – 13:00

 

------------------

EW – zespół

EW

2

8:55 – 9:40

 

EW

EW

EW

3

9:50 – 10:35

 

EW

EW

Religia

4

10:45 – 11:30

 

EW

EW

EW

5

11:50 – 12:35

 

EW

EW

EW

6

12:45 – 13:30

 

EW –zespół

-------------------

---------------------

7

13:40 – 14:25

 

 

 

 

 

8

14:35 – 15:20

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

8:00 – 8:45

 

8:00 – 13:00

 

---------------

EW

J. angielski

2

8:55 – 9:40

 

J. niemiecki

EW

EW

3

9:50 – 10:35

 

EW

J. niemiecki

EW

4

10:45 – 11:30

 

EW

EW

EW

5

11:50 – 12:35

 

EW

EW

EW

6

12:45 – 13:30

 

EW

------------------

EW - zespół

 

 

 

 

PLAN LEKCJI  2017/2018

Obowiązuje od 12.02.2018r. 

 

Godz. lekcyjne

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

ZAJ.ŚWIETLICOWE

DO  AUTOBUSU

PONIEDZIAŁEK

 

1

8:00 – 8:45

---------------

J. polski – zespół

Matematyka - zespół

Chemia

K. Rutkowska

 

2

8:55 – 9:40

Informatyka

Matematyka - zespół

J. polski

Chemia

 

 

3

9:50 – 10:35

J. polski

Informatyka

Matematyka

Biologia

 

 

4

10:45 – 11:30

Matematyka

J. polski

Informatyka

Biologia

 

 

5

11:50 – 12:35

J. angielski

Matematyka

J. niemiecki

J. polski

 

 

6

12:45 – 13:30

J. polski - zespół

J. niemiecki

J. angielski

Matematyka

K. Rutkowska

K. Rutkowska

7

13:40 – 14:25

 

J. polski

 

J. niemiecki

 

 

8

14:35 – 15:20

 

Zaj. z wychowawcą

 

J. niemiecki

 

A. Brzezicka

WTOREK

 

1

8:00 – 8:45

Historia

J. polski

----------------

Matematyka – zespół

K. Walczak

 

2

8:55 – 9:40

Przyroda

Historia

J. polski

Matematyka

 

 

3

9:50 – 10:35

J. polski

Przyroda

Matematyka

Historia

 

 

4

10:45 – 11:30

J. polski

Matematyka

Przyroda

J. angielski

 

 

5

11:50 – 12:35

Matematyka

J. niemiecki

J. polski

Informatyka

 

 

6

12:45 – 13:30

Matematyka - zespół

J. niemiecki

Religia

Geografia

W. Nesteruk

W. Nesteruk

7

13:40 – 14:25

 

 

J. niemiecki

Religia

 

 

8

14:35 – 15:20

 

 

Religia

J. niemiecki

 

s. K. Musolf

ŚRODA

 

1

8:00 – 8:45

Technika

--------

Matematyka

J. polski – zespół

K. Rutkowska

 

2

8:55 – 9:40

Matematyka

Przyroda

Technika

J. polski

 

 

3

9:50 – 10:35

WF

WF

Przyroda

Fizyka

 

 

4

10:45 – 11:30

WF

WF

WDŻWR

Fizyka

 

 

5

11:50 – 12:35

Zaj. z wychowawcą

Technika

WF

Matematyka

 

 

6

12:45 – 13:30

J. niemiecki

Matematyka

WF

WDŻWR

K. Walczak

K. Walczak

7

13:40 – 14:25

J. niemiecki

WDŻWR

 

WF

 

 

8

14:35 – 15:20

WDŻWR

----------

 

WF

Z. Mimier

M. Frankowska

CZWARTEK

 

1

8:00 – 8:45

------

Religia

Matematyka

J. polski

W. Nesteruk

 

2

8:55 – 9:40

Religia

Matematyka

J. polski

Zaj. z wychowawcą

 

 

3

9:50 – 10:35

Matematyka

Przyroda

J. polski

Historia

 

 

4

10:45 – 11:30

Przyroda

J. polski

Historia

Religia

 

 

5

11:50 – 12:35

J. polski

Historia

Plastyka

Matematyka

 

 

6

12:45 – 13:30

J. niemiecki

Religia

Przyroda

Plastyka

K. Rutkowska

K. Rutkowska

7

13:40 – 14:25

Religia

 

J. niemiecki

Geografia

K. Marchewka

 

8

14:35 – 15:20

--------

 

Zaj. z wychowawcą

-----------------

K. Marchewka

K. Marchewka

PIĄTEK

 

1

8:00 – 8:45

---------

Muzyka

J. polski - zespół

WF

W. Nesteruk

 

2

8:55 – 9:40

WF

WF

J. polski

Muzyka

 

 

3

9:50 – 10:35

WF

WF

Muzyka

J. polski

 

 

4

10:45 – 11:30

Plastyka

J. angielski

WF

J. polski

 

 

5

11:50 – 12:35

J. polski

Plastyka

WF

J. angielski

 

 

6

12:45 – 13:30

Muzyka

J. polski

-------------

WF

K. Walczak

K. Walczak

 

Obowiązuje od 12.02.2018r.   wydruk  09.02.2018

M. Frankowska

 

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane