Nawigacja

 • Wyjazd do Grodna. 23.04.2018

  Wyjazd do Grodna. 23.04.2018 - Obrazek 1

 • Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków

  Dnia 18.04.2018r. dzieci z rocznego oddziału przygotowania przedszkolnego brały udział w VII Gminnych Zawodach Sportowych Zerówiaków w Kołczewie, gdzie zajęły drugie miejsce.
   
  Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków - Obrazek 1 Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków - Obrazek 2
 • Dzień Kobiet

  Chłopcy z klas starszych przypomnieli wszystkim paniom jak ważne są kobiety. Dziękując za to że są, wyrecytowali ładne wierszyki.

   

  Dzień Kobiet - Obrazek 1 Dzień Kobiet - Obrazek 2

 • Pierwszy dzień wiosny

  Z okazji dnia wiosny 21.03.2018 uczniowie naszej szkoły postanowili przegnać zimę i zaprosić wiosnę żeby w końcu do nas przyszła. Kukłę marzanny postanowiliśmy wrzucić do ogniska, a dla poprawienia humoru wszyscy skosztowaliśmy pieczone przez siebie na ognisku kiełbaski.

  Zapraszamy do galerii zdjęć.

   

  Pierwszy dzień wiosny - Obrazek 1

 • Wycieczka do Szczecina

  Dnia 28.03.2018 klasy młodsze wybrały sie do Szczecina na przedstawienie w teatrze lalek ,,Pleciuga". Dzieci były bardzo zadowolone. w drodze powrotnej uczniowie bawili się w Parku Arena Kids Wszystkim uczniom przez całą drogę dopisywał humor.

  Wycieczka do Szczecina - Obrazek 1 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 2 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 3 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 4 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 5

 • Światowy Dzień Zdrowia

  W związku z Światowym Dniem Zdrowia obchodzonym 7 kwietnia, odbyło się spotkanie uczniów z panią Małgorzatą Zabrocką - szkolną pielęgniarką. Pogadanka dotyczyła zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania się i tego jaki wpływ ma uprawianie sportu na nasze zdrowie i samopoczucie.                                       
   
  Światowy Dzień Zdrowia - Obrazek 1
   
   
 • Bal przebierańców

  Dnia 08 lutego, w tłusty czwartek, odbył się bal przebierańców dla klas młodszych i przedszkolaków. Wszystkim dopisywał dobry humor. W przerwie balu dzieci skosztowały słodziutkich pączków. Bal był bardzo udany.

  Zapraszamy do galerii zdjęć z Balu!

  Bal przebierańców - Obrazek 1
 • WOŚP

  Dnia 14 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Ładzinie Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie grała razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
  Zaprezentowali się: Kabaret "HEJ", uczniowie w przedstawieniu Jasełkowym, popisach tanecznych i wokalno-instrumentalnych. Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, słodki kiermasz wypieków oraz licytacja tortu.
  Dziękujemy wszystkim wspierającym akcje, dzięki Wam udało nam się zebrać 1850zł.
   
  WOŚP - Obrazek 1 WOŚP - Obrazek 2 WOŚP - Obrazek 3 WOŚP - Obrazek 4 WOŚP - Obrazek 5 WOŚP - Obrazek 6
 • Bezpieczne ferie

  Dnia 11.01.2018 r. dzieci klas I-III w ramach programu „Bezpieczne ferie” uczestniczyły w spotkaniu z zastępcą Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim.

  Strażak przypomniał dzieciom zasady bezpiecznych zabaw podczas ferii oraz numery alarmowe.

  Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie zagrożenia mogą spotkać ich w domu i w jaki sposób mogą sobie z nimi poradzić.

  Dziękujemy za wizytę.

   

  Bezpieczne ferie - Obrazek 1 Bezpieczne ferie - Obrazek 2 

 • Baśniowe Jasełka

  22.12.2017
  Baśniowe Jasełka w wykonaniu rocznego oddziału przygotowania przedszkolnego i klasy I wprowadziły wszystkich w świąteczno feryjny nastrój.
   
  Baśniowe Jasełka - Obrazek 1 Baśniowe Jasełka - Obrazek 2 Baśniowe Jasełka - Obrazek 3 Baśniowe Jasełka - Obrazek 4 Baśniowe Jasełka - Obrazek 5 Baśniowe Jasełka - Obrazek 6
 • Jasełka

  Jasełka w wykonaniu klasy VI i VII wystawione pod kierunkiem Siostry Kornelii Musolf i z oprawą muzyczną przygotowaną przez Panią Krystynę Marchewkę.

   

  Jasełka - Obrazek 1 Jasełka - Obrazek 2 Jasełka - Obrazek 3

 • Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni

  Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 1 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 2 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 3 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 4 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 5 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 6

 • 11 listopada - Święto Niepodległości

  11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 1 11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 2 11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 3 11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 4

 • Zwiedzamy Terminal Promowy w Świnoujściu i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Międzyzdrojach

  Uczniowie klas I-III zwiedzili Terminal Promowy w Świnoujściu oraz prom Polonia. Dzieci zwiedziły pokłady, kabiny, mostek kapitański. W drodze powrotnej odwiedziły strażaków w Międzyzdrojach. Podczas wizyty poznały trochę bliżej specyfikę pracy strażaków, sprzęt i samą remizę.

   

  Zwiedzamy Terminal Promowy w Świnoujściu i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Międzyzdrojach - Obrazek 1

 • Pasowanie Przedszkolaków

  Pasowanie Przedszkolaków - powitaliśmy w naszym gronie kolejną grupę przedszkolną.

   

  Pasowanie Przedszkolaków - Obrazek 1 Pasowanie Przedszkolaków - Obrazek 2

 • Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów

  Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 1 Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 2  Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 3 Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 4 Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 5

 • Nasz Samorząd Uczniowski

  Nasz Samorząd Uczniowski

   
  Przewodnicząca Oliwia Jagiełowicz
  Z-ca Damian Szandała
  Skarbnik Alicja Uss

   

   
  Nasz Samorząd Uczniowski - Obrazek 1
 • DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017

   DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017

   

  Z okazji Dnia Chłopaka, jak co roku odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe min. mecze piłki nożnej a na rozgrzewkę wyścigi rzędów. Chłopcy dzielnie walczyli a rywalizacja była wyśmienita. W młodszej grupie wiekowej dziewczynki zawzięcie dopingowały chłopców, a w starszej również włączyły się do gry. Wszyscy wspaniale się bawili, a chłopcy cieszyli się, że ten dzień mogli spędzić na świeżym powietrzu, dbając o zdrowie.

   

  DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 1 DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 2DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 3 DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 4

 • Prezent dla klasy II

  03.10.2017

  Rodzice  uczniów  z  klasy  II  zrobili swoim dzieciom wspaniały prezent:  kupili każdemu dzwonki!

  Wielkie podziękowania należą się wszystkim rodzicom,  a w szczególności Mamie Antosia, Pani Renacie, która bezpośrednio zajęła  się  zamówieniem  instrumentów.

  Teraz każdy uczeń może rozwijać swój talent muzyczny!

  Dziękujemy!

   

  Prezent dla klasy II - Obrazek 1  Prezent dla klasy II - Obrazek 2  Prezent dla klasy II - Obrazek 3

 • Wycieczka do Trzęsacza

  18 września uczniowie  klas  I-III wybrali się na wycieczkę autokarową nad nasze morze.W Trzęsaczu  podziwialiśmy  z  tarasu  widokowego  ruiny  kościoła  i  Bałtyk. Przejechaliśmy   kolejką   wąskotorową   z   Trzęsacza   do  Niechorza.

  Tam zwiedziliśmy  Muzeum  Rybołówstwa  Morskiego  i  wiele  dowiedzieliśmy się o bursztynach  oraz tradycjach połowu ryb morskich. Po spacerze przez kolorowe Niechorze,  wsiedliśmy  znów  w  kolejkę,  która  zawiozła nas z powrotem do Trzęsacza.

  Wycieczka była bardzo udana!

  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 1  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 2  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 3  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 4

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane