Nawigacja

 • Bal przebierańców

  Dnia 08 lutego, w tłusty czwartek, odbył się bal przebierańców dla klas młodszych i przedszkolaków. Wszystkim dopisywał dobry humor. W przerwie balu dzieci skosztowały słodziutkich pączków. Bal był bardzo udany.

  Zapraszamy do galerii zdjęć z Balu!

  Bal przebierańców - Obrazek 1
 • WOŚP

  Dnia 14 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Ładzinie Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie grała razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
  Zaprezentowali się: Kabaret "HEJ", uczniowie w przedstawieniu Jasełkowym, popisach tanecznych i wokalno-instrumentalnych. Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, słodki kiermasz wypieków oraz licytacja tortu.
  Dziękujemy wszystkim wspierającym akcje, dzięki Wam udało nam się zebrać 1850zł.
   
  WOŚP - Obrazek 1 WOŚP - Obrazek 2 WOŚP - Obrazek 3 WOŚP - Obrazek 4 WOŚP - Obrazek 5 WOŚP - Obrazek 6
 • Bezpieczne ferie

  Dnia 11.01.2018 r. dzieci klas I-III w ramach programu „Bezpieczne ferie” uczestniczyły w spotkaniu z zastępcą Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim.

  Strażak przypomniał dzieciom zasady bezpiecznych zabaw podczas ferii oraz numery alarmowe.

  Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie zagrożenia mogą spotkać ich w domu i w jaki sposób mogą sobie z nimi poradzić.

  Dziękujemy za wizytę.

   

  Bezpieczne ferie - Obrazek 1 Bezpieczne ferie - Obrazek 2 

 • Baśniowe Jasełka

  22.12.2017
  Baśniowe Jasełka w wykonaniu rocznego oddziału przygotowania przedszkolnego i klasy I wprowadziły wszystkich w świąteczno feryjny nastrój.
   
  Baśniowe Jasełka - Obrazek 1 Baśniowe Jasełka - Obrazek 2 Baśniowe Jasełka - Obrazek 3 Baśniowe Jasełka - Obrazek 4 Baśniowe Jasełka - Obrazek 5 Baśniowe Jasełka - Obrazek 6
 • Jasełka

  Jasełka w wykonaniu klasy VI i VII wystawione pod kierunkiem Siostry Kornelii Musolf i z oprawą muzyczną przygotowaną przez Panią Krystynę Marchewkę.

   

  Jasełka - Obrazek 1 Jasełka - Obrazek 2 Jasełka - Obrazek 3

 • Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni

  Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 1 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 2 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 3 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 4 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 5 Z wizytą w Parku Trampolin i Szczecińskiej Papugarni - Obrazek 6

 • 11 listopada - Święto Niepodległości

  11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 1 11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 2 11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 3 11 listopada - Święto Niepodległości - Obrazek 4

 • Zwiedzamy Terminal Promowy w Świnoujściu i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Międzyzdrojach

  Uczniowie klas I-III zwiedzili Terminal Promowy w Świnoujściu oraz prom Polonia. Dzieci zwiedziły pokłady, kabiny, mostek kapitański. W drodze powrotnej odwiedziły strażaków w Międzyzdrojach. Podczas wizyty poznały trochę bliżej specyfikę pracy strażaków, sprzęt i samą remizę.

   

  Zwiedzamy Terminal Promowy w Świnoujściu i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Międzyzdrojach - Obrazek 1

 • Pasowanie Przedszkolaków

  Pasowanie Przedszkolaków - powitaliśmy w naszym gronie kolejną grupę przedszkolną.

   

  Pasowanie Przedszkolaków - Obrazek 1 Pasowanie Przedszkolaków - Obrazek 2

 • Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów

  Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 1 Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 2  Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 3 Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 4 Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów - Obrazek 5

 • Nasz Samorząd Uczniowski

  Nasz Samorząd Uczniowski

   
  Przewodnicząca Oliwia Jagiełowicz
  Z-ca Damian Szandała
  Skarbnik Alicja Uss

   

   
  Nasz Samorząd Uczniowski - Obrazek 1
 • DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017

   DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017

   

  Z okazji Dnia Chłopaka, jak co roku odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe min. mecze piłki nożnej a na rozgrzewkę wyścigi rzędów. Chłopcy dzielnie walczyli a rywalizacja była wyśmienita. W młodszej grupie wiekowej dziewczynki zawzięcie dopingowały chłopców, a w starszej również włączyły się do gry. Wszyscy wspaniale się bawili, a chłopcy cieszyli się, że ten dzień mogli spędzić na świeżym powietrzu, dbając o zdrowie.

   

  DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 1 DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 2DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 3 DZIEŃ CHŁOPAKA 29.09.2017 - Obrazek 4

 • Prezent dla klasy II

  03.10.2017

  Rodzice  uczniów  z  klasy  II  zrobili swoim dzieciom wspaniały prezent:  kupili każdemu dzwonki!

  Wielkie podziękowania należą się wszystkim rodzicom,  a w szczególności Mamie Antosia, Pani Renacie, która bezpośrednio zajęła  się  zamówieniem  instrumentów.

  Teraz każdy uczeń może rozwijać swój talent muzyczny!

  Dziękujemy!

   

  Prezent dla klasy II - Obrazek 1  Prezent dla klasy II - Obrazek 2  Prezent dla klasy II - Obrazek 3

 • Wycieczka do Trzęsacza

  18 września uczniowie  klas  I-III wybrali się na wycieczkę autokarową nad nasze morze.W Trzęsaczu  podziwialiśmy  z  tarasu  widokowego  ruiny  kościoła  i  Bałtyk. Przejechaliśmy   kolejką   wąskotorową   z   Trzęsacza   do  Niechorza.

  Tam zwiedziliśmy  Muzeum  Rybołówstwa  Morskiego  i  wiele  dowiedzieliśmy się o bursztynach  oraz tradycjach połowu ryb morskich. Po spacerze przez kolorowe Niechorze,  wsiedliśmy  znów  w  kolejkę,  która  zawiozła nas z powrotem do Trzęsacza.

  Wycieczka była bardzo udana!

  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 1  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 2  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 3  Wycieczka do Trzęsacza - Obrazek 4

 • Projekt "Postaw na rodzinę"

  DRODZY RODZICE I DROGIE DZIECI

  Nasza szkoła zaangażowała się w Ogólnopolski Projekt „Postaw na Rodzinę”. Chcielibyśmy się do niego aktywnie włączyć. Maj i czerwiec to „rodzinne” miesiące: Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca. Jaki prezent z tych okazji będzie trafiony, sprawi najwięcej radości? A gdyby tak w prezencie podarować czas? Wychodząc naprzeciw podsuwamy pomysł na „prezent”.

  Zapraszamy do wspólnej zabawy, do czasu spędzonego z rodziną czego efektem będzie stworzenie wspólnej, szkolnej: „Rodzinnej książki kucharskiej”, „Rodzinnego tomu poezji” i „Rodzinnego albumu” a także do stworzenia „Rodzinnego logo”, które będzie widniało na każdej Waszej pracy. Wykonane prace oddajemy na kartce w formacie A4 (w pionie), podpisane z tyłu, do dnia: 19 maja - Rodzinne logo (logo wykonujemy w kole o promieniu ok. 5 cm) 26 maja – ulubiony przepis całej rodziny (składniki + sposób wykonania, mile widziane zdjęcie ) 2 czerwca – wiersz o Waszej rodzinie 9 czerwca – praca plastyczna przedstawiająca Waszą rodzinę (technika dowolna, może być zdjęcie, rysunek, kolaż, wyklejanka) Mile widziana inwencja twórcza i kreatywność w Waszych pracach

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE RODZINY

 • POMAGAMY ZWIERZĘTOM

  Uczniowie klasy V SSP Ładzin przez dwa miesiące prowadzili zbiórkę darów dla psów mieszkających w schronisku dla zwierząt w Sosnowicach. Wielu uczniów szkoły w Ładzinie i ich rodziców okazało wielkie serce dla porzuconych czworonogów. 
  Klasa V odwiedziła schronisko chcąc chociaż w niewielki sposób pomóc zwierzakom.

  Nawet udało nam się zabrać kilka piesków na spacer :)

 • Z życia szkoły - Obrazek 1

  We wrześniu uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie zwiedzili Podziemne Miasto na Wyspie Wolin oraz Latarnię Morską w Świnoujściu , a młodsza grupa wiekowa odwiedziła również Filharmonię Szczecińską a wszystko dzięki Fundacji PZU.    

    Jak widać na zdjęciach wycieczki dostarczają niezapomnianych wrażeń a dzięki Fundacji PZU do grudnia czekają  nas dalsze spotkania z kulturą .

   

  Z życia szkoły - Obrazek 2Z życia szkoły - Obrazek 3Z życia szkoły - Obrazek 4Z życia szkoły - Obrazek 5Z życia szkoły - Obrazek 6Z życia szkoły - Obrazek 7Z życia szkoły - Obrazek 8Z życia szkoły - Obrazek 9Z życia szkoły - Obrazek 10Z życia szkoły - Obrazek 11

   

   

 • Z życia szkoły - Obrazek 1Jest nam niezmiernie miło poinformować , że Stowarzyszenie Rozwoju Wiosek Wyspy Wolin -organ prowadzzący naszą szkołę- wzieło udział w konkursie Fundacji PZU , PZU z kulturą . Projekt pod tytułem "Ruszamy po nowe wrażenia" został wybrany i dzięki temu pozyskano fundusze na wyjazdy dla naszych uczniów .

  W ramach projektu nasi uczniowie odwiedzą następujące miejsca : Latarnię Morską w Świnoujściu , Pozdziemne Miasto na Wyspie Wolin, Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie , Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz Muzeum Historii Szczecina, Zamek Książąt Pomorskich oraz Książnice Pomorską w Szczecinie a także Teatr Lalek "Pleciuga".

  Od września do grudnia będą odbywać się kolejne wycieczki , które mają przybliżyć dzieciom bogactwo kulturowe naszego regionu oraz jego niesamowitą historię , a za ich sfinansowanie dziękujemy Fundacji PZU.

   

 • 04.11.2016 -Zapraszamy na drzwi otwarte od godziny 15.00 do 17.00

   

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane