Nawigacja

 • Dzień Chłopaka

  Dzień  Chłopca  w  naszej  szkole  był  dniem  wyjątkowym.  Oprócz pysznego poczęstunku   i   prezentów,  wszyscy  chłopcy  wzięli  udział  w  Konkursie Cukierkowym,  w którym wykazali się świetną umiejętnością słuchania czytanej literatury  i  znajomością  bohaterów  literackich.  Wygrali olbrzymi Puchar Cukierków!  Dodatkowo  pokazali, że posiadają nie tylko zalety umysłu, ale i ciała,   rozgrywając   dwa  emocjonujące  mecze  piłkarskie.  W  ten  sposób uczciliśmy   nie  tylko  Dzień  Chłopca,  ale  równiez  wzięliśmy  udział  w Ogólnopolskim  Dniu  Głośnego  Czytania i Europejskim Tygodniu Sportu. Brawo My! :)

   

  Dzień Chłopaka - Obrazek 1 Dzień Chłopaka - Obrazek 2 Dzień Chłopaka - Obrazek 3 Dzień Chłopaka - Obrazek 4 Dzień Chłopaka - Obrazek 5

 • Dzień przedszkolaka w rocznym oddziale przygotowania przedszkolnego.

  Dzień przedszkolaka w rocznym oddziale przygotowania przedszkolnego.

  Zapraszamy do galerii zdjęć z Dnia Przedszkolaka w rocznym oddziale przygotowania przedszkolnego.

  Dzień przedszkolaka w rocznym oddziale przygotowania przedszkolnego. - Obrazek 1

 • Wycieczka do Wioski Wikingów i Słowian. 17.09.2018

  Wycieczka do Wioski Wikingów i Słowian. 17.09.2018
  17 września dzieci z klas I-III i rocznego oddziału przygotowania przedszkolnego miło spędziły dzień w Skansenie Słowian i Wikingów .
  Warsztaty rozpoczęły się krótkim wprowadzeniem w historię Wolina i okresu wczesnego średniowiecza. Uczniowie  wytwarzali filc, pisali gęsim piórem, lepili naczynia z gliny oraz uczyli się strzelać z łuku. Próbowali dawnych specjałów, podpłomyka z miodem lub serem z ziołami, najbardziej smakował piernik wypiekany w piecu chlebowym z ziołową herbatką. Dla łasuchów była też kiełbaska z ogniska. Między posiłkami dzieci zwiedziły wioskę. Zadowolone, pełne wrażeń wróciły do domu.
   
  Zapraszamy do galerii zdjęć:
   
  Wycieczka do Wioski Wikingów i Słowian. 17.09.2018 - Obrazek 1
 • Serdecznie dziękujemy Pani  Renacie Hengielskiej - mamie Antka z klasy III - za udział w konkursie organizowanym  przez firmę produkującą pomoce szkolne i zdobycie nagrody dla uczniów.

  Konkurs  polegał  na  opisaniu  zespołu klasowego i szkoły swojego dziecka. 

  Oto  fragment listu: "Mój synek właśnie otrzymał promocję do klasy III  w  Społecznej Szkole Podstawowej w Ładzinie. Jest to mała szkoła, klasa składa  się tylko z 12 uczniów. Mają świetną Panią wychowawczynię, uczniowie wręcz  ją  uwielbiają, potrafi przekazać wiedzę dzieciom, a przede wszystkim dodatkowo  uczy  ich  wrażliwości, miłości do zwierząt i przyrody (...)Klasa jest  zgrana,  związana  bardzo emocjonalnie ze sobą, każdemu życzę, aby był tak  zadowolonym  ze  szkoły  i  rówieśników,  jak mój syn. A jeśli syn jest szczęśliwy, to i ja jestem szczęśliwa, dzięki temu nauka lepiej idzie (...)"

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i za upominki!"

   - Obrazek 1

   

 • Nowy Rok Szkolny 2018/2019

  Po raz szesnasty w Społecznej Szkole Podstawowej przywitaliśmy nowy rok szkolny . Po uroczystym otwarciu, uczniowie starszych klas złozyli życzenia : samych piątek i szóstek braci uczniowskiej , klasie ósmej powodzenia na egzaminie końcowym a pierwszakom wkroczenia z uśmiechem w nowe obowiązki uczniowskie, nauczycielom dobrej wspólpracy.
  Do życzeń dołączył się Zarząd SRWWW.
  Na koniec pożegnaliśmy wakacje wspólnie odśpiewaną piosenką .

   

   
  Nowy Rok Szkolny 2018/2019 - Obrazek 1 Nowy Rok Szkolny 2018/2019 - Obrazek 2
 • Rozpoczęcie Roku Szkolnego

  Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie zaprasza na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  w dniu 3 września 2018r. (poniedziałek)

  9:15 –   Msza Św.

    10:00 –  spotkanie w szkole - punkt przedszkolny,

  oddział zerowy  i   klasy  I - VIII

   

  Wyjazd autobusu szkolnego o  8:45 trasą: Wolin, Mokrzyca Mała, Unin, Kodrąb, Warnowo – szkoła)

  Wyjazd powrotny ze szkoły około: 11:00

 • W stadninie pani Renaty

  W stadninie pani Renaty

  W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie klasy II odwiedzili stadninę Pani Renaty w Ładzinie. Bliski kontakt z koniem i możliwość jazdy na nim był ogromnym przeżyciem. Serdecznie dziękujemy Pani Renacie Nesteruk za mądrą i ciepłą lekcję obchodzenia się z końmi.

                                      Wychowawczyni klasy II

  Zapraszamy do galerii zdjęć: W stadninie pani Renaty - Obrazek 1

 • Plebiscyt "Kobieta Roku"

  Za GS24: "100-lecie niepodległości to także setna rocznica nadania Polkom praw wyborczych. Dlatego rok 2018 jest w naszym województwie Rokiem Kobiet. Kluczowym wydarzeniem jest plebiscyt „Głosu” i Urzędu Marszałkowskiego - Kobieta Roku. Plebiscyt jest skierowany do wszystkich kobiet w województwie zachodniopomorskim."

  Pani dyrektor Zofia Mimier kandyduje do tego tytułu. Aby zagłosować na naszą Panią dyrektor wyślij sms pod numer 72355 o treści KR.87

  Głosowanie rozpoczęło się 22 czerwca i będzie trwać do 13 lipca 2018 r., do godz. 24.00

  Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/plebiscyty/kobieta-roku/a/kobieta-roku-pomorza-zachodniego-glosowanie-rozpoczete,13158662/
   
 • Wycieczka do Świnoujścia.

  Wycieczka do Świnoujścia.

  12  czerwca  uczniowie klasy II zwiedzali Port Wojenny w Świnoujściu i przy okazji   poznawali   pracę  żołnierzy  Marynarki  Wojennej.  Dzieci  zostały oprowadzone  przez  panią marynarz po okręcie transportowo-minowym "Gniezno" oraz  przez  pana  podporucznika  po  trałowcu "Resko". Miały również okazję obserwować  żołnierzy  w  ich codziennej,odpowiedzialnej pracy i służbie. Po takiej  wycieczce  wśród  dzieci  znalazło  się wielu chętnych do zostania w przyszłości żołnierzami-marynarzami smiley

   

  Zapraszamy do galerii zdjęć z wycieczki:

  Wycieczka do Świnoujścia. - Obrazek 1

   

 • Wycieczka klasy II

  8  czerwca  uczniowie  klasy  II  wybrali  się  pociągiem do Międzyzdrojów.
  Zwiedzili Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego,czerpiąc sporą dawkę wiedzy na temat  wybrzeża  Bałtyku.  Później  bawili  się  na  olbrzymim placu zabaw i spacerowali  plażą w stronę międzyzdrojskich klifów. Pogoda dopisywała, więc w  drodze  powrotnej  wszyscy schłodzili się pysznymi lodami.

  Wycieczka była bardzo udana!.

  Wycieczka klasy II - Obrazek 1 Wycieczka klasy II - Obrazek 2 Wycieczka klasy II - Obrazek 3 Wycieczka klasy II - Obrazek 4 Wycieczka klasy II - Obrazek 5 Wycieczka klasy II - Obrazek 6

 • Postaw na rodzinę. Festyn.

  Dnia 30 maja w Społecznej Szkole Podstawowej w Ładzinie odbył się festyn rodzinny grupy zerówkowej i przedszkolnej. Dzieci z wychowawczyniami przygotowały program artystyczny i upominki dla rodziców . Następnie odbyły się rodzinne zawody sportowe a na koniec wspólne grilowanie i słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i pomoc w tym wesołym dniu.

   
  Postaw na rodzinę. Festyn. - Obrazek 1 Postaw na rodzinę. Festyn. - Obrazek 2 Postaw na rodzinę. Festyn. - Obrazek 3 Postaw na rodzinę. Festyn. - Obrazek 4 Postaw na rodzinę. Festyn. - Obrazek 5
 • Postaw na rodzinę

  Postaw na rodzinę
  6 czerwca w Świetlicy Wiejskiej w Ładzinie odbyło się wielkie rodzinne
  spotkanie w ramach ogólnopolskiej kampanii "Postaw na rodzinę!". Uczniowie
  klas I-III, pod kierunkiem wychowawczyń, przygotowali pełen radości i ciepła
  występ pod tytułem "Jak mama tatę poznała". Rodzice, dziadkowie, ciocie i
  wujkowie, a także dzieci z Punktu Przedszkolnego "Zielony Listek", wielkimi
  brawami nagrodzili młodych aktorów. Na koniec wszyscy poczęstowali się pysznym ciastem.
  Dekoracje przygotowała pani Karina Walczak razem z uczniami na zajęciach
  świetlicy szkolnej. Bardzo wszystkim dziękujemy! Oby takich miłych
  rodzinnych chwil było jak najwięcej!
   
  Zapraszamy do galerii zdjęć.
  Postaw na rodzinę - Obrazek 1
 • Czytamy lektury

  30  maja 2018 r. uczniowie klasy II z wychowawczynią podsumowali całoroczny projekt  "Czytamy  Lektury".  W  ciagu  roku  każde  dziecko  przeczytało  i opracowało,  tworząc  Metryczkę Lektury, 6 książek do wyboru z listy lektur.
  Dzieci  w  czasie  3 dni kończących realizację projektu wykonywały zadania i brały   udział  w  Turnieju  Mistrzów  Lektur,  zdobywając  złote  baloniki. Mistrzyniami  Lektur  zostały: 1. Amelka Pobłocka - 11 baloników, 2. Urszula Gałandziej  - 10 baloników, 3. Lena Sawczuk - 9 baloników. Wszyscy uczniowie zostali  obdarowani  dyplomami  i nagrodami w postaci gier oraz poczęstowani słodkościami   przez   Panią  Dyrektor.  Gratulujemy!

  Dziękujemy  p.Karinie Walczak,  pani  bibliotekarce  z  biblioteki  w Ładzinie, za zaangażowanie w organizację   projektu.Dziękujemy  również  rodzicom  za  pomoc  dzieciom  w odkrywaniu  pełnego  przygód świata książek. Ilustracje do książek, wykonane przez  dzieci,  będą  do  oglądania  w  bibliotece  w  Ładzinie.

  Serdecznie zapraszamy! Wychowawczyni Dorota Pytko

   

  Czytamy lektury - Obrazek 1

 • Mini mundial w Wolinie 26.05.18

  Mini mundial w Wolinie 26.05.18

  Zapraszamy do galerii zdjęć.

  Mini mundial w Wolinie 26.05.18 - Obrazek 1

 • Wyjazd do Grodna. 23.04.2018

  Wyjazd do Grodna. 23.04.2018 - Obrazek 1

 • Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków

  Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków
  Dnia 18.04.2018r. dzieci z rocznego oddziału przygotowania przedszkolnego brały udział w VII Gminnych Zawodach Sportowych Zerówiaków w Kołczewie, gdzie zajęły drugie miejsce.
   
  Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków - Obrazek 1 Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków - Obrazek 2
 • Dzień Kobiet

  Chłopcy z klas starszych przypomnieli wszystkim paniom jak ważne są kobiety. Dziękując za to że są, wyrecytowali ładne wierszyki.

   

  Dzień Kobiet - Obrazek 1 Dzień Kobiet - Obrazek 2

 • Pierwszy dzień wiosny

  Pierwszy dzień wiosny

  Z okazji dnia wiosny 21.03.2018 uczniowie naszej szkoły postanowili przegnać zimę i zaprosić wiosnę żeby w końcu do nas przyszła. Kukłę marzanny postanowiliśmy wrzucić do ogniska, a dla poprawienia humoru wszyscy skosztowaliśmy pieczone przez siebie na ognisku kiełbaski.

  Zapraszamy do galerii zdjęć.

   

  Pierwszy dzień wiosny - Obrazek 1

 • Wycieczka do Szczecina

  Dnia 28.03.2018 klasy młodsze wybrały sie do Szczecina na przedstawienie w teatrze lalek ,,Pleciuga". Dzieci były bardzo zadowolone. w drodze powrotnej uczniowie bawili się w Parku Arena Kids Wszystkim uczniom przez całą drogę dopisywał humor.

  Wycieczka do Szczecina - Obrazek 1 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 2 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 3 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 4 Wycieczka do Szczecina - Obrazek 5

 • Światowy Dzień Zdrowia

  W związku z Światowym Dniem Zdrowia obchodzonym 7 kwietnia, odbyło się spotkanie uczniów z panią Małgorzatą Zabrocką - szkolną pielęgniarką. Pogadanka dotyczyła zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania się i tego jaki wpływ ma uprawianie sportu na nasze zdrowie i samopoczucie.                                       
   
  Światowy Dzień Zdrowia - Obrazek 1
   
   

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane